Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy wyróżniona w rankingu Chambers Europe 2017

10 kwietnia 2017 r.

Kolejny rok z rzędu kancelaria i poszczególni prawnicy zostali wyróżnieni w międzynarodowym rankingu Chambers Europe 2017 opierającym się w dużej mierze na opiniach klientów.

Tak wypowiadali się nasi klienci o praktyce prawa energetycznego:

Pragmatyczne rozwiązania, bardzo krótkie terminy oczekiwania na odpowiedź lub sporządzenie dokumentów prawnych, wysoka jakość odpowiedzi i fachowa wiedza.

Wspaniała kancelaria ze znajomością polskich przepisów i sporów regulacyjnych.

Igor Muszyński po raz kolejny zyskał miano wiodącego prawnika w dziedzinie prawa energetycznego. Za Chambers Europe: Igor Muszyński cieszy się wielkim szacunkiem na polskim rynku energetycznym i jest w szczególności ceniony za swoje doświadczenie w prestiżowych sporach w zakresie energetyki, jak również za znajomość spraw regulacyjnych. Źródła podają, że wnosi „olbrzymią wiedzę fachową i ogromne doświadczenie”. Jego praktyka obejmuje wszystkie sektory energetyki, a ostatnio zajmował się aktywnie sektorem energii elektrycznej i odnawialnych źródeł energii.

Przemysław Kałek również został wyróżniony w rankingu: zajmuje się aktywnie rynkiem energii elektrycznej i gazu, jak również rynkiem odnawialnych źródeł energii, świadcząc usługi doradcze w sprawach regulacyjnych oraz w zakresie umów i transakcji. Według źródeł: „Jego analiza nie ogranicza się wyłącznie do kwestii prawnych. Jego punktem wyjścia zawsze jest podejście biznesowe”.

 

Natomiast praktyka podatkowa otrzymała następujące opinie:

Klienci doceniają świetnie zorganizowaną komunikację zespołu. Jeden z klientów stwierdził: „Na bieżąco informują nas o wszystkich zachodzących wydarzeniach – otrzymuję maile i telefony. Czuję się bezpieczny wiedząc, co się dzieje”.

Dorota Szubielska po raz kolejny została uznana za lidera na rynku prawa podatkowego. Za Chambers Europe: kierująca działem podatkowym Dorota Szubielska jest wiodącym na rynku prawnikiem zajmującym się postępowaniami podatkowymi. Ma wybitne doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądach wszystkich instancji. Źródła potwierdzają, że „cieszy się wielkim uznaniem na rynku”.

Natomiast o Piotrze Karwacie napisano: jest doświadczonym prawnikiem podatkowym, koncentrującym się na sprawach kontrowersyjnych. Jak podaje źródło: „Jest bardzo oddany, punktualny i sumienny”.

 

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie!

Adam Zwierzyński nowym Partnerem Kancelarii

DEMATERIALIZACJA AKCJI – HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych już od 13 października 2019 roku. Istniejące spółki powinny dokonać zgłoszenia do 13 kwietnia 2020 roku.

Wyróżnieni w międzynarodowym rankingu firm prawniczych IFLR1000 na rok 2020

Eksperci podatkowi kancelarii wyróżnieni w międzynarodowym rankingu podatkowym World Tax na rok 2020

Doradztwo dla innogy Polska S.A. w nabyciu udziałów Foton Technik

Doradztwo dla PKN ORLEN S.A. przy projekcie modernizacji turbozespołu TG1 w Elektrociepłowni Płock

Wyróżnienia dla kancelarii i prawników w międzynarodowym rankingu Legal 500 EMEA na 2019 rok

Dorota Szubielska i Gabriel Wujek uhonorowani tytułem „Prawników Trzydziestolecia”

Precedensowa wygrana przed NSA w sprawie dotyczącej podatku pcc

Praktyka energetyczna kancelarii na miejscu I w międzynarodowym rankingu IFLR1000 na rok 2018

Sukces spółki RWE Supply & Trading GmbH dzięki wsparciu Kancelarii

Praktyka energetyczna kancelarii liderem w międzynarodowym rankingu Legal 500 EMEA 2017

Praktyka energetyczna wyróżniona w II Rankingu Kancelarii Regulacyjnych Polityki Insight

Wyróżnienie dla mec. Doroty Szubielskiej i zespołu podatkowego kancelarii w Rankingu Doradców Podatkowych za 2016 rok Dziennika Gazety Prawnej

Praktyka prawa bankowego i transakcji finansowych oraz mecenas Sylwester Pieckowski kierujący praktyką rozwiązywania sporów wyróżnieni w międzynarodowym rankingu kancelarii Chambers Global 2017

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy doradzała przy zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży 100% akcji Multimedia Polska 
na rzecz UPC Polska

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy doradzała PKN ORLEN S.A. w związku z zawarciem długoterminowej umowy na dostawy gazu ziemnego z PGNiG S.A.

Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy
kontynuuje współpracę z Chadbourne & Parke na zasadzie „Best Friends”

Mec. Dorota Szubielska „Doradcą podatkowym X-lecia w zakresie postępowań podatkowych” w jubileuszowym rankingu Rzeczpospolitej

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. wygrała sprawę 
przed Trybunałem Konstytucyjnym dotyczącą kosztów egzekucyjnych 
w postępowaniu egzekucyjnym w administracji

Praktyka prawa energetycznego kancelarii
Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy na pierwszym miejscu
w międzynarodowych rankingach