Prawo spółek,
fuzje i przejęcia,
rynki kapitałowe

Nasze doświadczenie w zakresie fuzji, przejęć, podziału spółek, przedsięwzięć typu joint venture, transakcji prywatyzacyjnych, inwestycji kapitałowych oraz publicznych ofert papierów wartościowych zdobywaliśmy od pierwszych lat transformacji polskiej gospodarki. Praktyka prawna w tym obszarze była główną specjalizacją naszej kancelarii od początku jej działalności.

Więcej

Podatki i postępowania
podatkowe, prawo
finansowe

Zespół podatkowy tworzą radcowie prawni i doradcy podatkowi posiadający duże doświadczenie i szczególne umiejętności zarówno w tworzeniu, jak i stosowaniu prawa podatkowego oraz prawa finansów publicznych.

Więcej

Prawo energetyczne
i inwestycje

Początek reform polskiej energetyki to także początek praktyki prawa energetycznego i inwestycji naszej kancelarii. Każdy prawnik z naszego zespołu rozpoczynał swoją karierę zawodową od zdobycia solidnego doświadczenia w branży energetycznej w organach administracyjnych lub przedsiębiorstwach energetycznych, a następnie przez lata zajmował się szeroko rozumianym doradztwem na rzecz sektora energetycznego. To, co nas wyróżnia na rynku […]

Więcej

Prawo bankowe
i transakcje finansowe

Od początku działalności kancelarii braliśmy aktywny udział w tworzeniu się polskiego sektora instytucji i usług finansowych. Uczestniczyliśmy w zakładaniu 7 banków oraz kilku fuzjach banków w Polsce, doradzaliśmy przy pierwszej ofercie publicznej polskiego banku, a także przy wejściu wiodących firm ubezpieczeniowych na nasz rynek. Nasi prawnicy byli autorami pierwszych produktów ubezpieczeniowych na życie powiązanych z […]

Więcej

Nieruchomości

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników transakcyjnych rozumiejących zmieniające się uwarunkowania na rynku nieruchomości w Polsce. Reprezentujemy międzynarodowych i krajowych deweloperów, inwestorów instytucjonalnych i pożyczkodawców w różnorodnych transakcjach dotyczących biurowców, centrów handlowych, obiektów magazynowych, budynków mieszkalnych i hoteli na terenie całej Polski.

Więcej

Rozwiązywanie sporów

Prawnicy naszego zespołu procesowego mają bogate doświadczenie oraz szereg osiągnięć w prowadzeniu spraw sądowych i arbitrażowych, a także międzynarodowych negocjacji handlowych oraz mediacji. Reprezentujemy klientów przed sądami różnych instancji i jurysdykcji oraz organami kontroli i nadzoru, między innymi przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki, Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym oraz Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Więcej