Lubimy wyzwania
i jesteśmy na nie gotowi

start
l

Co nas wyróżnia?

W kancelarii pracuje zespół doświadczonych prawników o różnorodnych specjalizacjach zdobytych w praktyce zawodowej. Wspierają ich profesjonalni tłumacze oraz wysoko wykwalifikowany personel administracji. Taki skład oraz panująca atmosfera zaufania i wzajemnego szacunku pozwalają na zaoferowanie usług o najwyższej jakości, zgodnej z oczekiwaniami klientów.


Lubimy wyzwania i jesteśmy na nie gotowi. Stawiamy na indywidualizm i niestandardowe podejście do spraw, co wielokrotnie przyniosło nam spektakularne sukcesy.


Organizujemy pracę w sposób umożliwiający rozwój kompetencji, zdobywanie specjalizacji i rozwój innych zainteresowań.

Dołącz do nas

Do naszego zespołu zapraszamy:

– prawników z doświadczeniem,

– absolwentów prawa i aplikantów, 

recepcjonistę/kę 

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: hr@rslegal.pl lub na adres korespondencyjny biura załączając poniższe oświadczenie: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z przyszłymi rekrutacjami (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych)”.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Podane dane, w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji, ulegną zniszczeniu.

r