Lubimy wyzwania
i jesteśmy na nie gotowi

l

Co nas wyróżnia?

W kancelarii pracuje zespół doświadczonych prawników o różnorodnych specjalizacjach zdobytych w praktyce zawodowej. Wspierają ich profesjonalni tłumacze oraz wysoko wykwalifikowany personel administracji. Taki skład oraz panująca atmosfera zaufania i wzajemnego szacunku pozwalają na zaoferowanie usług o najwyższej jakości, zgodnej z oczekiwaniami klientów.

Lubimy wyzwania i jesteśmy na nie gotowi. Stawiamy na indywidualizm i niestandardowe podejście do spraw, co wielokrotnie przyniosło nam spektakularne sukcesy.

Organizujemy pracę w sposób umożliwiający rozwój kompetencji, zdobywanie specjalizacji i rozwój innych zainteresowań.

Dołącz do nas

Do naszego zespołu zapraszamy:

– prawników z doświadczeniem,

– absolwentów prawa i aplikantów.

 

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: hr@rslegal.pl lub na adres korespondencyjny biura załączając poniższe oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z przyszłymi rekrutacjami (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych)”.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Radzikowski Szubielska i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 18. Dane osobowe zbierane są na potrzeby prowadzonej rekrutacji oraz podjęcia działań koniecznych przed zawarciem umowy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, jak również ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia obecnej rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych zostaną one niezwłocznie usunięte.

r

Praktyki studenckie

Zapraszamy studentów IV i V roku prawa do uczestniczenia w wakacyjnych miesięcznych praktykach studenckich w sierpniu 2020 r. Praktyki są płatne, a proces rekrutacyjny przeprowadzany na wiosnę. W procesie tym brane są pod uwagę wyniki uzyskane na uczelni oraz inne osiągnięcia studenta, a także umiejętność logicznego myślenia i komunikatywność. Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

W czasie praktyk studenci mają okazję wziąć udział w pracach przy różnorodnych transakcjach, między innymi z zakresu prawa spółek, prawa handlowego, a także w projektach na rynku nieruchomości, w sektorze energetycznym oraz w sprawach spornych. Poprzez praktyczne doświadczenie oraz możliwość śledzenia pracy prawników kancelarii praktykanci zaznajamiają się ze wszelkimi aspektami pracy w swoim przyszłym zawodzie.

Sprawdź ofertę praktykWięcej o nas