Praktyki

Praktyki

Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług, dostarczając optymalne rozwiązania oraz bezpieczeństwo prawne i podatkowe na każdym etapie realizacji planu biznesowego

Prawo spółek, gospodarcze, fuzje i przejęcia

Doświadczenie w zakresie fuzji, przejęć, podziału spółek, przedsięwzięć typu joint venture, transakcji prywatyzacyjnych, inwestycji kapitałowych oraz publicznych ofert papierów wartościowych zdobywaliśmy od pierwszych lat transformacji polskiej gospodarki. Praktyka prawna w tym obszarze była główną specjalizacją naszej kancelarii od początku jej działalności.

Podatki i postępowania podatkowe, prawo finansowe

Zespół podatkowy tworzą radcowie prawni i doradcy podatkowi posiadający duże doświadczenie i szczególne umiejętności zarówno w tworzeniu, jak i stosowaniu prawa podatkowego oraz prawa finansów publicznych.

Prawo energetyczne i inwestycje

Zbudowaliśmy jeden z najlepszych na polskim rynku zespołów prawnych zajmujących się obsługą sektora energetycznego, wyróżniany corocznie w międzynarodowych i krajowych rankingach kancelarii prawnych i prawników.

Prawo bankowe i transakcje finansowe

Braliśmy aktywny udział w tworzeniu polskiego sektora instytucji i usług finansowych: uczestniczyliśmy w tworzeniu siedmiu banków, doradzaliśmy przy pierwszej ofercie publicznej polskiego banku, uczestniczyliśmy w wielu fuzjach w sektorze bankowym, a także przy wejściu na polski rynek czołowych firm ubezpieczeniowych.

Nieruchomości

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników transakcyjnych, rozumiejących zmieniające się uwarunkowania na rynku nieruchomości w Polsce. Reprezentujemy międzynarodowych i krajowych deweloperów, inwestorów instytucjonalnych i pożyczkodawców w różnorodnych transakcjach dotyczących biurowców, centrów handlowych, obiektów magazynowych, budynków mieszkalnych i hoteli na terenie całej Polski.

Rozwiązywanie sporów

Naszym podstawowym żywiołem są procesy sądowe dotyczące sporów biznesowych. Jesteśmy też liderami w zakresie ADR, tj. alternatywnych metod rozwiązywania sporów.

White Collar Crime

Prawem karnym gospodarczym zajmujemy się od lat. Z każdej strony.